Swatch Saat Modelini Öğren – Swatch Finder – Swatch Bulucu

Swatch saat kullananların, satanların ve merak duyanların muzdarip olduğu bir konu saatin modelini öğrenmek. Bu sebep olan ise alışılagelmişin dışında bir tarz olarak model numaralarının saatin herhangi bir yerinde yazmıyor olması.

Model numarasını öğrenmek isteyenleri ilk durağı arama motorları oluyor tabiki. Ama her zaman aradığını bulamıyor çünkü Swatch satan adreslerin hepsi güncel ve stokta olanları gösteriyor.

Oysa ki Swatch firması buna bir çözüm bulmuş ve 1983 tarihinden günümüze kadar ürettiği bütün modelleri sitesine geçirmiş. Üstelik saatin özelliklerini seçerek aramayı daraltmanız da mümkün.

 

İşte Swatch Finder kullanımı hakkında birkaç ipucu…

* Model numarasının ilk karakterlerini hatırlıyorsanız, özellikler ile uğraşmadan arama kutucuğuna bu karakterleri yazıp direkt o seriye ulaşmanız mümkün.

* Time-Period özelliğinden hangi yıllar arasında yapılan üretimleri arıyorsanız seçebiliyorsunuz.

* Saatin özelliklerini seçtiğiniz bölümde ise fonksiyon, renk, makine türü, kasa materyali, kayış/kordon malzemesi, koleksiyon, sanatçı ve ürün gamı değerlerini girerek aramayı özelleştirebilirsiniz.

 

Dilerseniz bu özellikleri kullanarak hayalinizdeki Swatch ürününü de bulabilirsiniz.

Kişisel bir öneri olarak; sağlıklı bir arama için saatin özelliklerinde ikiden fazla değer girmemenizi öneririm. Çünkü aradığınız model başka bir özellik içerisinde olabiliyor.

 

Siteye ulaşmak için tıklayınız: Swatch Finder

 

Swatch Saat Modelini Öğren - Swatch Finder

 

Check Also

omega flightmaster tamir bakım

Omega Flightmaster Tamir Bakım Cam Değişimi – Cal 911 Kalibre

En tatlı, en seyirlik, açılıp açılıp bakılası, bol bol referans alınası konulardan biriyle daha beraberiz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir