Kısa bir aradan sonra…

Herkese merhaba… Sizler de farketmişsinizdir, birkaç aydır yazı ekleyemiyordum siteye. Bu süreçte bir takım güzel gelişmeyi sonuçlandırmakla meşguldüm.

Allah’a şükür bu kardeşinize yeni bir şube açılışı nasip oldu. Tamir ve internet işlerini de artık bu yeni şubeden yürütüyor olacağım. Nasipse tamir ve site çalışmaları daha rahat ve hızlı hale gelecek.

Saathane.com.tr ‘yi de aktif edip internet satışlarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yakın bir zamanda sadece saat değil, tamir malzemeleri de sitede yerini alacak.

saathane çiftlik

Bürokratik işlemler, tamir tadilat, düzen vs vs derken bir baktım Temmuz ayı olmuş bile. Tam herşey rayına oturuyor derken malum geceyi yaşadık.

Milletçe tarihte nadir görülebilir şekilde direndik, mücadele ettik, şehitler verdik, meydanlarda sabahladık… Allah her bir şehidimizinden, gazimizden, mücadele veren her bir vatandaşımızdan razı olsun… Biliyorum ki verilen mücadele sayesinde yazabiliyorum bu satırları. Allah yardımcımız olsun…

La Galibe İllallah…

Selam ve dua ile…

Betül Zer

 

Check Also

bwc swiss saat tamiri

BWC Swiss Otomatik Kol Saati Tamir ve Bakımı

Merhabalar, Bu yazımızda BWC Swiss otomatik bir kol saatinin bakım, tamir, temizlik, polisaj servis işlemlerini …

4 Yorumlar

  1. Birçok saatçi tanıdım şu ana kadar. Benim bildiğim matematiksel zekaya sahip bu insanların aynı zamanda da dürüst olması gerekirdi (ikikere iki dört misali). Malesef bir çoğu tahmin ettiğim gibi çıkmadı. Tam da bu noktada internet aracalığı ile keşfetme fırsatı bulduğum sayın Betül Zer’i tanımaktan büyük memmuniyet duydum. Dürüst ve bir o kadarda yetenekli bir saatçi… Herşey için teşekkürler

  2. barbaros dinçkal

    yeni yeriniz hayırı olsun, tüm uğraşlarınız da başarılar betül hanım..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir